''Sztafeta Pokoleń'' - międzypokoleniowy festyn rodzinny

Helska Fundacja Sapere Aude i ZSO w Helu we współpracy
z burmistrzem Helu zapraszają do udziału w Projekcie
? „Sztafeta Pokoleń” – niech połączy nas zabawa. ??‍♀️?
Startujemy 2 marca (sobota) od godz. 10:00 w Miejskiej Hali Sportowo Widowiskowej w Helu.
My zapraszamy wszystkich. Ty zaproś rodzica, dziadka i pradziadka, czeka wiele atrakcji i gwarancja mile spędzonego czasu.
Kiedy świat wokół staje się coraz bardziej wirtualny, kiedy rozmowa, spotkania i dialog stają się deficytowe może warto wrócić na chwilę do realnego życia, wyjść ze swojej wirtualnej bańki.
Nie mamy „3 żyć”, nie możemy w realu cofnąć się do „początku gry”. Zatrzymajmy się, spotkajmy i budujmy relacje.
W programie:
➡️Wspólne gry i zabawy sportowe;
➡️Warsztaty bursztynowe i z tym związane niespodzianki
➡️Kawiarenka
➡️Rozstrzygnięcia konkursów „Moje miasto w Europie” pod patronatem europosłanki Magdalena Adamowicz oraz „Przez prymat Tolerancji” pod patronatem byłego Prezydenta Lech Wałęsa
➡️Występy artystyczne dzieci
➡️Koncert Kinga Włodarkiewicz, znanej, młodej artystki od zawsze wspierającej Helską Fundację Sapere Aude
Szczegóły na plakacie ⬇️⬇️⬇️`
WAŻNE‼️: warsztaty bursztynowe rozpoczynają się od godziny 09:00 i będą prowadzone w 2 blokach.
▶️Pierwszy od godz. 09:00 – 12:00, drugi blok 12:00-15:00.
Mile widziane zgłoszenia rodzinne (po kilka osób). Jeżeli w grupie jest osoba dorosła, nie obowiązuje ograniczenie wiekowe.
(plakat Kasia Chroń)
#Hel #wspólnota #konkursy #bursztyn #zabawa #pokolenia