''Moje miasto w Europie'' - V edycja Konkursu

Zapraszam uczniów szkół podstawowych i średnich !!!
do udziału w V edycji Konkursu pt.:
⬇⬇⬇
„Moje miasto w Europie”
pod patronatem Europosłanki Magdaleny Adamowicz
 we współpracy z ZSO w Helu
Konkurs trwa do 24 kwietnia 2023 r.

? Aby wziąć udział w Konkursie:
⬇⬇⬇

Narysuj✍️ ; stwórz fotograficzny album ?, nakręć filmik ? lub przygotuj prezentację ? :
➡Pokaż jak zmieniło się Twoje otoczenie dzięki członkostwu w UE, jak zmieniło się Twoje miasto, miejscowość a może również to jak zmieniliśmy się my sami. Co zyskaliśmy, co Ty zyskałeś?
➡Co powinniśmy robić i jacy być by pielęgnować i rozwijać europejskie wartości lub pokaż jakie wartości są Twoim zdaniem najważniejsze?
➡ Możesz też pokazać jak chcesz by wyglądało Twoje miejsce w przyszłości, tak jak zrobiły to dzieci z Ukrainy ?? w poprzedniej edycji Konkursu.
Swoją pracę wyślij na adres: ? marekchron@gmail.com lub dostarcz do biura obsługi Rady Miasta Helu. Możesz również swoją pracę dostarczyć do sekretariatu ZSO Hel.
FB Fundacji:
Data dodania: 2023-03-05 11:19:02