Moje miasto w Europie - 2021

#Europa, waga #wartości, wpływ na rozwój społeczeństwa i infrastruktury. Od kilku lat organizuję #konkurs "Moje miasto w Europie" ale tegoroczny, w kontekście ataków na Wspólnotę nabiera wyjątkowego znaczenia. Na sobotniej Gali zaprezentowali się zwycięzcy konkursu, któremu patronowała i ufundowała nagrody Pani Europoseł Magdalena Adamowicz , której serdecznie dziękuję. Wyłoniono 4 równorzędnych zwycięzców w kategoriach:

film - Kaja Włodarkiewicz

zdjęcia - Michał Stempniak

rysunek - Danuta Stempniak

utwór - literacki Stanisław Figurski

Dodatkową nagrodą było zaproszenie na rejs wręczone przez Jarosław Kłodziński. Zaproszenie do Sejmu, wręczył @Marek Rutka

Data dodania: 2022-08-11 22:48:14
Data edycji: 2022-08-11 22:50:35