''EKOHEL - energia'' - część II Konkursu dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych

?Zapraszam do udziału w II części Konkursu ⤵
"EKOHEL - energia" ??⚡
➡ Dzisiaj wszystkim nam leży na sercu dobro naszej planety, naszej przyrody i nas samych.?
➡Dzisiaj już rozumiemy, że to od nas samych zależy los przeszłych pokoleń i nas samych.
➡Dookoła nas słyszymy o potrzebie ograniczenia wykorzystania kopalin, ograniczenia gazów cieplarnianych.
➡Musimy jednak zacząć od siebie bez oglądania się na działania władz, polityków, gospodarczych grup interesów.
Dlatego zapraszamy młodzież szkolną do udziału w Konkursie:
⬇⬇⬇
"EKOHEL - energia" - jest to druga część poświęcona problemom ekologicznym i egzystencjalnym nas samych.
Konkurs polega na przedstawieniu pomysłu na oszczędzanie ? energii, sposobów jej pozyskiwania lub zastępowania żródeł na ekologiczne. Energii różnego przeznaczenia. Pomysły na oszczędności nie mają ograniczeń. Wierzę również, że to młodzi ludzie, z ich kreatywnością i pomysłowością odnajdą sposoby, które wszyscy będziemy mogli wprowadzić w życie natychmiast. Nikt nie czeka na rewolucję technologiczną ale raczej na zmianę naszych codziennych nawyków. Czegoś co już teraz możemy zrobić. Najlepsze trzy prace/pomysły zostaną nagrodzone. ?
Szczegóły na plakacie i w regulaminie.
Termin składania prac : 08.04.2023 r.❗
Serdecznie zapraszam do udziału. III część tematyczna już wkrótce.
Współorganizatorami Konkursu są:
E K O H E L Spółka z o.o.
ZSO w Helu
Regulamin Konkursu na stronie Fundacji:
(Autorka plakatu: Kasia Chroń )
Data dodania: 2023-03-06 19:16:19
Data edycji: 2023-06-08 12:35:45