Czcionka:

Kontrast:

Nagroda im. Jarosława Bojanowskiego

Od tego roku została ustanowiona Nagroda im. Jarosława Bojanowskiego.

Kapitułe Nagrody tworzą: Henryka Krzywonos-Strycharska, Aldona Bojanowska oraz Ze strony Fundacji Marek Chroń.

Nagroda przyznawana jest corocznie, podczas Gali Finałowej "Sapere Aude".

Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać członkowie Kapituły, posiadacze tytułu "Mecenas Rozwoju Młodzieży" nadawanego przez Fundację oraz Patroni i Przyjaciele Fundacji.

Nagroda  jest przyznawana corocznie za wybitną postawę prospołeczną, pracę na rzecz młodzieży, promocję tolerancji, wkład pracy w rozwój środowiska szkolnego lub pozaszkolnego oraz propagowanie postaw demokratycznych i poszanowania prawa.

Data dodania: 2022-08-12 21:19:03
Data edycji: 2022-09-04 18:02:10

Wesprzyj Fundację

Wejdź i dowiedź się jak możesz wesprzeć naszą Fundację !
Zobacz

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz

"Oświeceniem nazywamy wyjście człowieka z niepełnoletności, w którą popadł z własnej winy. Niepełnoletność to niezdolność człowieka do posługiwania się swym własnym rozumem, bez obcego kierownictwa. Zawinioną jest ta niepełnoletność wtedy, kiedy przyczyną jej jest nie brak rozumu, lecz decyzji i odwagi posługiwania się nim bez obcego kierownictwa."

Horacy
facebookinstagramyoutube